Seznam všech aktualit

Moje město Liberec

V průběhu měsíce dubna probíhal v Liberci již 25. ročník soutěže „Moje město Liberec“, letos na téma: Příběhy z Liberce, města v srdci Evropy. Tento ročník měl velký ohlas, a tak se soutěže zúčastnilo 52 dvoučlenných týmů. V soutěži jsme nejen vyplňovali otázky, ale také jsme fotografovali selfie u budov, které nám byly zadány. Myslím si, že soutěž byla příjemným využitím našeho (ne)volného času, jelikož jsme se dozvěděli spoustu nových informací a u vyplňování otázek jsme se i pobavili.

Vyhodnocení probíhalo ve dvou kategoriích a někdy hrály roli i půlbody. Přestože pro některé týmy možná nebyly výsledky uspokojující, všichni se snažili, a to se cení nejvíce.

V kategorii prima/sekunda se účastnilo celkem 35 dvojic: na děleném 7. místě se umístili Natálie Adamcová + Klára Kopytková a Jiří Beneš + Vojtěch Vávra a na 12. místě Šárka Líbalová + Marie Malinovská (všichni 2V)

V kategorii tercie/kvarta se účastnilo celkem 17 dvojic: na 2. místě skončily Adéla Le + Eva Svobodová (3V) a dále na 4. místě Magdaléna Hájková + Veronika Zapadlíková (4V). Kompletní výsledky najdete zde.

Všem děkujeme za účast a gratulujeme k výborným výsledkům! Doufáme, že se všichni opět sejdeme příští rok v tak hojném počtu.

Klára Kopytková (studentka sekundy)

Rubrika »Aktuality«

Gymnázium F. X. Šaldy