Seznam všech aktualit

HIV kurz očima 4N

Když někomu řeknete, že jedete na HIV kurz, většinou na vás překvapeně vytřeští oči a tváří mu proběhne nespočet smíšených pocitů. Aneb lepší zkratku nevinného kurzu zaměřeného   na hledání souvislostí mezi hudbou, IT technologiemi a výtvarnými obory by zkrátka studenti vymyslet nemohli.

Třída 4. N si tímto kurzem prošla ve dnech 12. až 14. prosince. V  pondělí nás po seznámení se s prostředím čekala pro některé šoková terapie, kdy jsme byli hozeni do kolotoče práce a další práce. Počáteční negativní stres jsme ale všichni zdárně překonali a kurz si naplno užívali až do konce.

Za obě skupiny, jak výtvarníků, tak hudebníků, mohu říci jen samá pozitiva. Měli jsme možnost vyzkoušet si fotografickou činnost, dabing, radiový rozhlas a v neposlední řadě kresbu či kabaret. Každý si z kurzu odnesl nové zkušenosti a vzpomínky, ke kterým se určitě ještě rádi budeme vracet – protože na baladu o hoki filetu se jen tak nezapomíná!

Také bychom závěrem rádi poděkovali profesorkám, paní Kostincové a paní Vinšové, za jejich odvahu vydat se s námi a panu Knoblochovi, bez kterého by nikdy neměly naše amatérské filmy či pokusy o dabing možnost vzniknout.

Veronika Pavlíková (studentka 4N)

Rubrika »Aktuality«

Gymnázium F. X. Šaldy