Seznam všech aktualit

Dny poznávání 1N

V pondělí 25. 9. 2017 jsme se sešli na vlakovém nádraží v Liberci. A kdo všechno? Takže naše třída 1N, pan profesor Jirovský, paní profesorka třídní a samozřejmě pořadatelé našich dnů ze spolku Ratab.  Společně jsme jeli vlakem až do Bílého Potoka. Z vlakové stanice jsme šli ještě 30 minut pěšky do pensionu Krakonoš, kde na nás po krátkých úvodních hrách čekal oběd. Po obědě, vybalení, svačině a zabydlení jsme se vydali na odpolední aktivity ven, kde jsme barvami malovali Monu Lisu. Poté začala válka s barvami. Před večeří jsme se šli umýt a po večerním programu spát.

Další den na nás čekala snídaně a další seznamovací hry v jídelně i na louce. Večer začala soutěž s různými aktivitami ve dvojicích. O zbytek večerního programu se starala třída 1N. Předváděli jsme scénky učitelů a jejich hodin. Zbytek večera jsme měli volno.

Ráno jsme stávali v půl šesté kvůli dobrovolnému výletu na vyhlídku Paličník na východ slunce, kterého se zúčastnili skoro všichni, až na malou skupinku těch, kterým se nechtělo vstávat. Vrátili jsme se na snídani a po zabalení batohů, uklizení pokojů a závěrečném obědě a aktivitách jsme jeli zase vlakem zpátky do Liberce. V Liberci jsme se všichni se všemi rozloučili a rozešli se.

Tomáš Burak (student1N)

Rubrika »Aktuality«

Gymnázium F. X. Šaldy