Seznam všech aktualit

HIV kurz 2017 – 2. A

Myslím, že nebudu mluvit pouze za sebe, když přiznám, že na událost konající se na začátku prosince jsem od začátku pohlížela lehce skepticky. Mou důvěru zejména podkopávalo pomyšlení na kombinaci velkých prostorů, starších topení a průměrné venkovní teploty tak 4 stupně Celsia. A to nemluvím o výrazu rodičů, když jim šetrně sdělíte, že opravdu jedete      na kurz „HIV“.

Samozřejmě tady nemohu vyjmenovat, co všechno jsme na kurzu tropili, vymýšleli, zkoušeli nebo hráli, abych ostatní budoucí účastníky tohoto „zájezdu“ nepřipravila o překvapení. S absolutní jistotou však mohu následující třídě potvrdit, že není z čeho mít strach. Nečeká Vás únavná monotónní desetihodinová práce na malbě krajinky ani přednáška o historii umění v, Bůh ví jaké, zapadlé zemičce. Jediné, co si dovolím vyslat do světa, je nepatrné echo hlásající, že to, co zažijete tam, jste stoprocentně ještě nezkusili.

My, 2. A, jsme si to opravdu užili. A vy, stejně tak jako náš třídní kolektiv, budete na kurzu veselí, hraví, odvázaní, odpočatí a zároveň unavení, prostě spokojení.

Julie Petráková (studentka 2. A)

Rubrika »Aktuality«

Gymnázium F. X. Šaldy